0264-598754 scoalaibob@yahoo.com

Program consiliere profesori

PROGRAMUL  ORELOR  DE  CONSILIERE

AN ȘCOLAR 2016-2017

 

NOTĂ:

Pentru a evita suprapunerile și pentru a elimina timpul de așteptare, vă rugăm să anunțați telefonic dirigintele clasei sau la secretariatul scolii cel putin cu 24 de ore înainte.

Numele şi prenumele Specialitatea Ziua Interval orar Locul unde se desfăşoară
Cârstocea Elena Limba ṣi literatura română

Diriginte 7 C

Miercuri 12-13 Sala profesorală
Sfîrlea Lenuţa Limba ṣi literatura română

Diriginte 5A

Marţi 13-14 Sala 5
Ianchiş Lavinia Limba ṣi literatura română Marţi 13-14 Sala profesorală
Andrieş Maria Limba latină Vineri 12-13 Sala profesorală
Salamon Ecaterina Limba engleză

Diriginte 6D

Luni 7-8 Sala 11
Talpoş Sonia Limba engleză

Diriginte 6B

Luni 13-14 Sala 13
Mureşan Diana Limba engleză

Diriginte 7B

Vineri 12-13 Sala profesorală
Iliuţă Edith Limba franceză

Diriginte 8A

Luni 13-14 Sala 13
Nendrean Ioana Limba franceză Marţi 14-15 Sala profesorală
Hogaş Cornelia Limba franceză Luni 9-10 Sala profesorală
Iepure Lucia Matematică

Diriginte 5C

Marţi 9-10 Sala profesorală
Poka Maria Matematică Miercuri 12-13 Sala 7
Mocan Luminiţa Matematică

Diriginte 5B

Vineri 12- 13 Sala 9
Bimbea Sorin Matematică Vineri 11- 12 Sala profesorală
Papp Laszlo Fizică

Diriginte 6B

Luni 14-15 Sala 3
Timar Radu Chimie Miercuri 14-15 Sala 3
Gorea Petru Biologie

Diriginte 6A

Miercuri 13-14 Sala 14
Moţu Iancu Istorie Marţi 13-14 Sala profesorală
Tănase Alina Geografie Luni

Joi

7:30-8 Sala 10
Cuibus Aura Geografie Luni 14-15 Sala 10
Rus Voichiţa Religie ortodoxă

Diriginte 8B

Miercuri 13-14 Sala profesorală
Dezmirean Laura Religie ortodoxă Marti 13-14 Sala profesorală
Tuşa Adriana Religie greco-catolică  Marţi  10-11 Sala profesorală
Pop Andrei Religie neoprotestantă Vineri 11-12 Sala profesorală
Vlad Ioana Educaţie muzicală

Diriginte 5D

Miercuri 14-15 Sala profesorală
Făgărăşan Silvia Educaţie plastică Luni 14-15 Sala 2
Boancă Claudiu Educaţie fizică

Diriginte 8C

Joi 13-14 Sala de sport
Gherman Mircea Educaţie fizică Luni 13-14 Sala profesorală
Stan Ionuţ Educaţie fizică Luni 12-13 Sala de sport
Zadic Alexandru Educaţie fizică Marţi 12-13 Sala profesorală (Str. Memorandumului, nr. 22)
Vaida Maria Educaţie tehnologică

Diriginte 7A

Luni 14-15 Sala profesorală