nou

nounouRezultate ADMITERE 2015

 

1
DRAGONICI R. RALUCA ANTONIA
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
2
MOCAN L. MARIA DENISA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
3
RUS V. ALEXANDRA MARIA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
4
BONTA M. CODRUŢA FLORINA
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
5
HANCU O. MIRUNA FRANCESCA
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
6
MICLEA M. MIHAI
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
7
STAN M. ALEX SILVIU
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
8
SABĂU D. SANDRA
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
9
TODERAȘ D. SILVIA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
10
MATEI V. CEZARA ANDREEA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
11
HEDEŞIU C. IOANA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
12
ANTOFIEI. IOAN TUDOR
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
13
DĂRĂBAN S. ALECSANDRA
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
14
DRAGOMIR D. DAN ANTONIO
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
15
HOSSU G. PAUL HOREA
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
16
DRĂGAN C. DIANA ANDRADA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
17
BAGUŢI. VLAD ŞERBAN
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
18
SEICEAN R. ŞERBAN IOAN
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
19
ISPAS S. CATALIN AUREL
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
20
GÂRBOAN G. GABRIELA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
21
MIU C. DARIA
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
22
EGRY M. MIRCEA GELU
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
23
LUNGOCI C. LUCA
COLEGIUL NAȚIONAL “EMIL RACOVIȚĂ” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
24
BACIU F. ADA MIRUNA
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
25
BINDEA D. TUDOR ADRIAN
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
26
DOMOKOS J. ROBERT ŞTEFAN
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
27
PÎRVU C. EMANUEL CĂTĂLIN
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
28
LAZĂR C. CRISTINA MARIA
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
29
TÎRNOVAN V. ALEXANDRA MARIA
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
30
GOINA G. MATEI VASILE
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
31
CRISTE A. IRINA RALUCA
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
32
AVRAM A. ALEXANDRU CRISTIAN
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
33
MUREŞAN M. MIRCEA DRAGOŞ
LICEUL DE INFORMATICĂ “TIBERIU POPOVICIU”
Matematică-Informatică
34
PETRUŞ S. ANDREI MIHAI
LICEUL DE INFORMATICĂ “TIBERIU POPOVICIU”
Matematică-Informatică
35
HOROTAN M. COSMIN
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
36
GHERMAN I. RĂZVAN
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
37
COROIU C. CONSTANTIN DARIUS
LICEUL TEORETIC “ONISIFOR GHIBU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
38
GOIAI. HOREA ŞTEFAN
LICEUL DE INFORMATICĂ “TIBERIU POPOVICIU”
Matematică-Informatică
39
PETRUŢA T. IULIA ANDREEA
LICEUL TEORETIC “AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
40
DÎNCAN V. SONIA ALEXANDRA
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Filologie
41
POP A. TUDOR
LICEUL DE INFORMATICĂ “TIBERIU POPOVICIU”
Matematică-Informatică
42
FĂRCAŞ F. ALEXANDRU
LICEUL TEORETIC “LUCIAN BLAGA” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
43
URS D. IOANA ELIZA
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Filologie
44
GUIA D. PAUL
LICEUL TEORETIC “LUCIAN BLAGA” CLUJ-NAPOCA
Matematică-Informatică
45
PERŞ F. DIANA MARIA
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
46
BIDIAN S. ANDREI
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Filologie
47
FERSETA C. CRISTIANA MARIA
LICEUL TEORETIC “NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA
Filologie
48
RUSU C. MIHAI CRISTIAN
LICEUL TEORETIC “ONISIFOR GHIBU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
49
DUDAŞ G. DORIAN
LICEUL TEORETIC “VICTOR BABEȘ” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe ale Naturii
50
BRUMAR L. ALEX DANY
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
51
ILONCA A. ADRIA ANA MARIA
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Filologie
52
MICU E. ALEXANDRU
COLEGIUL NAȚIONAL “GEORGE BARIȚIU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
53
POP S. GABRIELA
COLEGIUL NAȚIONAL “GEORGE BARIȚIU” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
54
CULDA P. SIDONIA TEODORA
LICEUL TEORETIC “GHEORGHE ȘINCAI” CLUJ-NAPOCA
Filologie
55
DOBRESCU H. DAVID MAXIMILIAN
COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICAȚII “AUGUSTIN MAIOR”
Electronică automatizări
56
BOZEȘAN A. AUREL BOGDAN IONUȚ
LICEUL TEORETIC “MIHAI EMINESCU” CLUJ-NAPOCA
Filologie
57
TĂMAŞ C. VLAD GEORGE
COLEGIUL ECONOMIC “IULIAN POP” CLUJ-NAPOCA
Comerţ
58
DASCĂL C. ANDREI AURELIAN
COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC “GHEORGHE LAZĂR”
Ştiinţe Sociale
59
GOGA G. MIHNEA CRISTIAN
COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICAȚII “AUGUSTIN MAIOR”
Electronică automatizări
60
HUZA D. ANTONIO
LICEUL TEORETIC “MIHAI EMINESCU” CLUJ-NAPOCA
Filologie
61
RUS C. ANDREI
LICEUL TEORETIC “MIHAI EMINESCU” CLUJ-NAPOCA
Filologie
62
FĂRCAŞ M. MIRCEA FLORIN
COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICAȚII “AUGUSTIN MAIOR”
Economic
63
RUSI. ANDREEA ELENA
LICEUL GRECO-CATOLIC “INOCHENTIE MICU”
Ştiinţe Sociale
64
JUCAN T. VLAD GABRIEL
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST “EMANUEL” CLUJ-NAPOCA
Ştiinţe Sociale
65
BENŢAN V. LAURENŢIU MIHAI
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA
Electronică automatizări
66
ROBU C. DAN ANDREI
LICEUL TEORETIC “MIHAI EMINESCU” CLUJ-NAPOCA
Filologie
67
IONESCU A. RAZVAN PAUL
LICEUL GRECO-CATOLIC “INOCHENTIE MICU”
Ştiinţe Sociale
68
SANDOR D. SEPTIMIU DOREL
LICEUL TEHNOLOGIC “ALEXANDRU BORZA”
Agricultură
69
JUCAN P. GEORGIANA COSMINA
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CLUJ-NAPOCA
Filologie