0264-598754 scoalaibob@yahoo.com

Ciclul primar

Rezultate concursuri

Anul scolar 2016-2017

Concursul

 

Profesor Clasa Nr. Elevi Premiul obținut Etapa

judeţeană/naţională

Comper Communicare in limba romana Somlea Madalina Marcela II D 4

12

6

 

Locul 1

Locul 2

Locul 3

Etapa judeteana
Comper Communicare in limba romana Somlea Madalina Marcela II D 1 Locul 1 Etapa nationala
Comper Matematica Somlea Madalina Marcela II D 7

10

6

Locul 1

Locul 2

Locul 3

Etapa judeteana
Comper Matematica Somlea Madalina Marcela II D 2 Locul 1 Etapa nationala

Concursul „Comper” – Matematică Etapa I

Iancu Crina IIIA 6

4

8

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa Judeteana
Concursul „Comper” – Comunicare

Etapa I

Iancu Crina IIIA 21

9

Premiul I

Premiul II

Etapa Judeteana
Concursul „Comper” – Comunicare

Etapa a II-a, faza judeteana

Iancu Crina IIIA 18

7

4

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa Judeteana
Concursul „Comper” – Matematică Etapa II Iancu Crina IIIA 4

8

6

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa Judeteana
Concursul „Comper” – Comunicare

Etapa a II-a, faza nationala

Iancu Crina IIIA 4

1

Premiul I

Premiul III

Etapa Nationala
Concursul „Gazeta matematica junior”

Etapa a II-a

Iancu Crina IIIA 2

1

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa Judeteana
Concursul „Gazeta matematica junior” Iancu Crina IIIA 1 Premiul I Etapa Nationala
Comper Matematica

Etapa a-II-a

Iancu Crina IIIA 3

5

Premiul III

Mentiune

Etapa Nationala
Concursul judetean de arta decorativa „ Gandeste verde, traieste verde”, editia I Iancu Crina IIIA 8

2

2

2

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Mentiune

Etapa Nationala
Concursul  „Micii sanitari ” Iancu Crina IIIA 1

1

Premiul III

Mentiune

Etapa Judeteana
Concursul

« Performer la scoala si in viata »

Iancu Crina IIIA 1

3

3

3

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Mentiune

Etapa Nationala
Concursul judetean de arta decorativa „ Gandeste verde, traieste verde”, editia I Iancu Crina IIIA 2 Premiul I Etapa Judeteana
Concursul Comper- Comunicare Etapa  a-II- a Munteanu Marilena PE 13

10

2

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa Judeteana
Comper Matematica

Etapa a-II-a

Munteanu Marilena PE 11

9

3

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa Judeteana
Comper-comunicare Toşa Abrudan Adrian Ioan a III-a D      
Concursul Comper Comunicare- etapa a II-a Mihaela Muresan Pregatitoare B

 

15

2

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

 
Concursul Comper Matematica- etapa a II-a Mihaela Muresan Pregatitoare B

 

12

1

2

Premiul I

Premiul II

Premiul III

 
Concurs Național ,,Ascultă 5 minute de muzică clasică” Vlad Mihaela   1

3

Premiul III

Finaliști

National
Comper LIMBA SI LITERATURA ROMANA ETAPA I Tarcea Nastasia I-D

 

 

 

20

2

1

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Mentiune

Etapa Judeteana
Comper

MATEMATICA ETAPAI

Tarcea Nastasia I-D 17

2

1

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Mentiune

Etapa Judeteana
Comper LIMBA SI LITERATURA ROMANA ETAPA II Tarcea Nastasia I-D 23

1

Premiul I

Premiul II

Etapa Judeteana
Comper

MATEMATICA ETAPAI

Tarcea Nastasia I-D 13

10

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

 

Etapa Judeteana
Comper LIMBA SI LITERATURA ROMANA ETAPA II Tarcea Nastasia I-D 5

5

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Nationala

Concursul „Comper” – Comunicare Etapa I

Bogdan Teofil Pregătitoare A

 

24

5

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică Etapa I

Bogdan Teofil Pregătitoare A

 

24

3

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Comunicare Etapa a II-a

Bogdan Teofil Pregătitoare A

 

28

1

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică Etapa a II-a

Bogdan Teofil Pregătitoare A

 

26

2

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana
Concursul Interdisciplinar “Performer la şcoală şi în viaţă” Bogdan Teofil Pregătitoare A

 

28

 

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Comunicare Etapa I

Bogdan Aurelia a III-a B

 

 

24

4

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică Etapa I

Bogdan Aurelia a III-a B

 

 

10

13

4

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Comunicare Etapa a II-a

Bogdan Aurelia a III-a B

 

 

27

2

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică Etapa a II-a

Bogdan Aurelia a III-a B

 

 

18

5

5

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică naţională

Bogdan Aurelia a III-a B

 

3

1

Premiul I

Premiul III

Etapa naţională
Concursul Naţional de Matematică “Lumina Math” Bogdan Aurelia a III-a B

 

1

5

3

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa naţională
Concursul „Gazeta matematica”

etapa I

Bogdan Aurelia a III-a B

 

1

1

 

Premiul II

Premiul III

Etapa judeţeană
Concursul „Gazeta matematica”

etapa a II-a

Bogdan Aurelia a III-a B

 

 

1

 

1

Premiul de excelenţă

Premiul III

Etapa judeţeană
Concursul „Comunicare Ortografie”

 

Bogdan Aurelia a III-a B

 

 

2

13

7

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa naţională
Concursul „Fii inteligent la matematică!” Bogdan Aurelia a III-a B

 

15

 

6

Premiul I

 

Premiul III

Etapa naţională
Concursul Interdisciplinar “Performer la şcoală şi în viaţă” Bogdan Aurelia a III-a B

 

 

18

4

4

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana
Concursul „Fii inteligent la matematică!” Lupoaei Mandolica a II-a C 11

1

1

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa naţională
Concursul „Comunicare Ortografie” Lupoaei Mandolic a II-a C 1

5

7

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa naţională

Concursul „Comper” – Comunicare Etapa I

Lupoaei Mandolica a II-a C 25

15

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică Etapa I

Lupoaei Mandolica a II-a C 19

7

4

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Comunicare Etapa a II-a

Lupoaei Mandolica a II-a C 6

15

9

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică Etapa a II-a

Lupoaei Mandolica a II-a C 15

10

4

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa judeteana

Concursul „Comper” – Matematică naţională

Lupoaei Mandolica a II-a C 4

2

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa naţională

Concursul „Comper” – Comunicare Etapa naţională

Lupoaei Mandolica a II-a C

 

1

5

7

Premiul I

Premiul II

Premiul III

Etapa naţională