0264-598754 scoalaibob@yahoo.com

Angajaţii şcolii

Tabel nominal cu angajații

NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE STATUT Functia DIRIGINTE
1. ALEXE IRINA TITULAR DIRECTOR/ GEOGRAFIE
2. ALECU IOANA TITULAR CULTURĂ CIVICĂ
3. AVRAM ANA TITULAR LIMBA ROMÂNĂ
4. BADIU CLAUDIA TITULAR INVĂȚĂTOARE P A
5. BIMBEA SORIN DETAȘAT MATEMATICĂ
6. BOANCĂ CLAUDIU TITULAR EDUCAȚIE FIZICĂ
7. BOGDAN AURELIA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE IV B
8. BOGDAN TEOFIL TITULAR ÎNVĂȚĂTOR I A
9. BORSAN MARIA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE I B
10. CIOROSLAN ELENA TITULAR MATEMATICĂ
11. COSMA AURA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE II B
12. CRIŞAN CORNELIA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE P E
13. DĂNILĂ MAGDALENA TITULAR LIMBA FRANCEZĂ
14. DEZMIREAN LAURA TITULAR RELIGIE V C
15. DRAIMAN ADRIANA SUPLINITOR LIMBA LATINA
16. FĂGĂRĂȘAN SILVIA TITULAR EDUCAȚIE PLASTICĂ
17. GALFI GEANINA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE I G
18. GHERMAN MIRCEA TITULAR EDUCAȚIE FIZICĂ
19. GOREA PETRU TITULAR BIOLOGIE VII A
20. HAȘ ANDRADA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE II C
21. IANCU CRINA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE IV A
22. IEPURE LUCIA TITULAR MATEMATICĂ VI C
23. ILIUȚĂ EDITH TITULAR LIMBA FRANCEZĂ V A
24. LĂCĂTUȘ ALEXANDRA CRISTINA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE P C
25. LUPOAEI MANDOLICA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE III C
26. MAXIM-OROS BIANCA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE II A
27. MOCAN LUMINIŢA TITULAR MATEMATICĂ VI B
28. MOLDOVAN IULIANA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE P D
29. MORAR ELENA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE I F
30. MOȚU IANCU TITULAR ISTORIE
31. MUNTEAN MARILENA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE I E
32. MUREȘAN  DIANA TITULAR LIMBA ENGLEZĂ VIII B
33. OLAH  MARIA-ELVIRA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE P B
34. ORBAN RENATA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE I D
35. PAPP LASZLO TITULAR FIZICĂ VII B
36. PASCU NADIA TITULAR LIMBA ROMÂNĂ V B
37. PETRUŞ RĂZVAN SUPLINITOR EDUCAȚIE FIZICĂ
38. POP ANDREI ASOCIAT RELIGIE NEOPROTESTANTĂ
39. RACOLȚA MONICA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE IV C
40. RADU ANCA TITULAR LIMBA ENGLEZĂ
41. RUS VOICHIŢA TITULAR RELIGIE VIII C
42. SABĂU MIRELA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE III A
43. SALAMON ECATERINA TITULAR LIMBA ENGLEZĂ VII D
44. HEGHEȘ IOANA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE I C
45. SFÎRLEA LENUŢA TITULAR LIMBA ROMÂNĂ VI A
46. STAN IONUŢ TITULAR EDUCAȚIE FIZICĂ
47. ȘOMLEA MĂDĂLINA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE III D
48. TALAŞ DORINA TITULAR DIRECTOR ADJ./ CULTURĂ CIVICĂ
49. TALPOȘ SONIA TITULAR LIMBA ENGLEZĂ VII C
50. TARCEA NASTASIA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE II D
51. TĂNASE ALINA TITULAR GEOGRAFIE
52. TIMAR RADU TITULAR CHIMIE
53. TOȘA-ABRUDAN ADRIAN TITULAR ÎNVĂȚĂTOR IV D
54. TUŞA ADRIANA TITULAR RELIGIE GR. CATOLICĂ
55. VAIDA MARIA TITULAR EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ/ INFORMATICA SI TIC VIII A
56. VENCZEL-OROS ANDREIA TITULAR ÎNVĂȚĂTOARE III B
57. VLAD MIHAELA TITULAR EDUCAȚIE MUZICALĂ
58. NICU ANA CONTABIL ȘEF
59. TANŢĂU LIGIA SECRETAR ȘEF
60. COC LIANA BIBLIOTECAR
61. GABOR ARESTIŢIA ÎNGRIJITOR
62. ILIŞAN LIDIA ÎNGRIJITOR
63. LUNGU VALENTIN ADMINISTRATOR
64. DAVID MIRCEA MUNCITOR
65. SUCIU IOAN PORTAR
66. ARIEȘAN TEODOR PORTAR