0264-598754 scoalaibob@yahoo.com

Rezultate olimpiade şi concursuri

REZULTATE – OLIMPIADE

AN ŞCOLAR 2017-2018

ETAPA NAȚIONALĂ

 

Disciplina Profesor Numeelev Clasa Premiu national
Olimpiada de limba și literatura română Pascu Nadia Dobondi Eliza  VIII A Premiu special
Limba latină Draiman Adriana Dobra Sofia VIII A Mențiune
Fizică Papp Laszlo Năsăudean Maria VII A Diploma de onoare SRF
VoicuTeofil VI A Medalie de bronz SRF
Religie greco-catolică Tușa Adriana Nemeș Irina VIII A Mențiune

 

ETAPA JUDEŢEANĂ

  Profesor Numeelev Clasa Premiujudeț
Olimpiada de limbașiliteraturaromână LenuțaSfîrlea Corcheş Filip  VI C M
Borodi-Rus Maria  VI A M
Varvara Denisa  VI C M
Teoc Beatrice  VI C M
Cojocariu-Oltean Amelia  VI A M
Lupău Iulia Antonia  VI A M
Iosif Irina  VI A M
Coleşa Maria  VII D M
Nadia Pascu Dejeu Maria  V A P II
Sturz Rebeca  V B M
Dobondi Eliza  VIII A P I
ȘomleaAlexandru  VIII C M
Ecedi Alexandra  VIII C M
Lectura ca abilitate de viață LenutaSfirlea Teoc Beatrice  VI C M
Nadia Pascu Dobondi Eliza  VIII A M
Dobra Sofia  VIII A M
Olimpiada de lingvistică LenuțaSfîrlea Corcheş Filip  VI C M
Culic Mateo  VI C M
Beudean Carmen  VII C M
Avram Ana Ilonca Sara VII B M
Năsăudean Maria VII A M
Cultură și spiritualitate LenuțaSfîrlea Bogdan Teofana  VI C PII
IancuCezara VIID PIII
Crăciunel Sabina VII C M
ŢapTeodora  VII C M
Avram Ana

RusVoichița

OnigaIoana VI B M
Limba latină Draiman Adriana Dobra Sofia VIII A P I
Demian Luca VIII B P III
NeamțMălina VIII C M
Corcheș Petra VIII C M
Limba engleza Salamon Edit NeculaAndra VII D M
TomşaMiruna VII D M
Talpoş Sonia Gruiţă Ana VIII A PIII
Fizică Papp Laszlo Năsăudean Maria VII A PI
VoicuTeofil VI A PI
Dobra Sofia VIII A M
Borodi-Rus  Victor VIII B M
AndreicaTraian VII A M
AndreicaŞtefan VI A P III
Bindea- MihaiuMatei VI A P III
Dan Victor VI A M
ChirilăMatei VI B M
Teoc Beatrice VI A M
Matematică MocanLuminița Oprea Mara  V B M
AaneiMihaela VI B M
Motreanu Alexandra  VI B M
BimbeaSorin NăsăudeanMaria VII A P II
Dobra Sofia VIII A M
Iepure Lucia Rusu Mihai VI C M
AndreicaȘtefan VI C M
ColdeaMatei VI A M
VoicuTeofil VI A M
SamoilăCiprian VII C M
Concursul Național de Geografie ”Terra” Tănase Alina Sturz Rebeca V B P I
Tatu Vlad V B M
BindeaMateiuMatei VI A P I
VoicuTeofil VI A M
Dan Victor VI A M
Rusu Luca Nicolas VI A M
InclozanMihnea VI A M
VlașinMiruna VI B M
Ion Dragoș VI B M
Mija Irina VII B M
TopanDragoș VII C M
Alexe Irina Racolta Victor  V A M
Colesa Maria VII D M
SamoilăCiprian VII D M
Stanca Vlad Tudor VII D M
BodeaAndaAndreea VII D M
Religie greco-catolică Tușa Adriana Nemeș Irina VIII A P I
Informatică SamoilăCiprian VII D P III
Iurian Adrian VII B M
Olimpiada gimnaziilor BoancăClaudiu HandbalBăieți VII-VIII LOCUL I
BaschetBăieți VII-VIII LOCUL I